معرفی محصولات داتیس در شهر کرمان

معرفی محصولات داتیس در شهر کرمان

 

همایش بزرگ معرفی محصولات داتیس عصر روز پنجشنبه 14 تیرماه، در تالار پالیز کرمان با حضور 130 نفر میهمان، شامل همکاران صنف دوربین مداربسته و همچنین نمایندگان سازمان‌ها و ادارات برگزار گردید.

در بخش ابتدایی برنامه بعد از عرض خیر مقدم و معرفی برنامه‌های همایش توسط مجری مراسم، پیام تصویری جناب آقای مهندس پورفتح اله، مدیرعامل شرکت پویش رایان داتیس که بدلیل پیش آمدن مشغله در لحظات آخر از شرکت در برنامه معذور گریده بودند پخش شد. ایشان در سخنان کوتاهی ابراز امیدواری کردند که این همایش بتواند نقش موثری در آشنایی همکاران با محصولات شرکت شامل نمایشگرهای صنعتی LG و همچنین دوربین‌های مداربسته BRITON گردد. ایشان همچنین به معرفی شرکت کرمان تصویر نمایندگی محصولات برایتون در کرمان پرداختند.

 

 

در بخش بعدی آقای هرمز سرپرست فروش محصولات برایتون، در مورد مزایای برند برایتون و همچنین ویژگی‌های ممتاز و منحصربه‌فرد محصولات این شرکت نسبت به سایر رقبای موجود در بازار سخنرانی کردند.

ایشان به مواردی همچون وجود سرور پشتیبانی از محصولات برایتون در داخل کشور و همچنین مزایای این قابلیت که شامل امنیت بالای این سرور و همچنین سرعت بالای انتقال تصویر می باشد اشاره کردند. لازم به‌ذکر است محصولات برایتون در سال‌های اخیر  بدلیل امنیت بالا هیچ‌گاه دچار هک شدن سیستم نگردیده اند و همچنین به دلیل وجود سرور انتقال تصویر در داخل کشور دارای سرعتی حداقل ده برابر برندهای رقیب می باشد. ایشان به مواردی چون وجود تیم تحقیق و توسعه قدرتمند داتیس اشاره کردند که تنها شرکتی درکشور می‌باشند که قابلیت تغییر در تنظیمات DSP دوربین‌های مداربسته را دارند و مطابق با شرایط نوری و زاویه تابش آفتاب در کشور مبادرت به تغییرات دوربین‌ها به جهت دستیابی به بهترین کیفیت ممکن می‌نمایند. همچنین در ادامه به ابتکارات شرکت داتیس در اضافه نمودن مواردی چون قابلیت ارسال تصاویر بر روی نرم‌افزار تلگرام اشاره داشتند و ذکر گردید در صورت ادامه فیلتر بودن این نرم‌افزار شرکت داتیس قابلیت ارسال تصاویر بر روی نرم‌افزارهای دیگر را دارد و این از مزایای دیگر داشتن تیم تحقیق و توسعه در شرکت داتیس می باشد.

در ادامه آقای مهدی مقیمی نژاد مدیرعامل شرکت کرمان تصویر، نمایندگی محصولات برایتون در کرمان ضمن عرض خیر مقدم به حضار، به معرفی کوتاهی از همکاری خود با شرکت داتیس پرداختند.

در بخش بعدی خانم مقیمی مسوول تیم تحقیق و توسعه داتیس در ابتدا توضیحاتی درخصوص برنامه آینده محصولات برایتون و سبد محصولات برایتون ارائه  دادند سپس درمورد ویژگی‌های برتر دستگاه‌های   UVRسری 7000 و  6000 که سری جدید و حرفه‌ای دستگاه‌های برایتون می‌باشند توضیح دادند.

ایشان به مواردی چون وجود SMART FUNCTION  ها و قابلیت ممتاز SMART SEARCH در Playback دستگاه‌های سری 6000 اشاره کردند و به تفصیل در این مورد توضیح دادند. این قابلیت سبب می شود که بازبینی فیلم‌های ضبط شده با سرعت زیاد و با تنظیمات بسیار جالب توجه توسط کاربران انجام شود. نکته بسیار جالب توجه دیگر، قابلیت اضافه نمودن کانالهای IP تا 8 کانال اضافه در دستگاه‌های 8 کانال سری Q برایتون می‌باشد که در اجرای پروژه‌های حرفه‌ای بسیار موثر می‌باشد.

در ادامه ایشان به معرفی دوربین‌های سری 35 و 52 و 50 برایتون و دوربین‌های سری 4 و 5 مگاپیکسل و سری Starlight  اقدام نمودند و ضمن تشریح قابلیت‌های هر سری از این محصولات و تشریح قابلیت تنظیماتDSP  دوربین‌های برایتون توسط واحد R&D  به‌منظور سازگاری رنگ‌های دوربین‌ها با نور ایران پرداختند سپس به وجود کیس‌های انحصاری و یا به اصطلاح (هوزینگ‌های اختصاصی) برایتون اشاره کردند.

در ادامه نیز جلسه‌ی پرسش و پاسخ برگزار و به سوالات حاضرین داخل سالن توسط ایشان پاسخ داده شد.

 

بعد از استراحتی کوتاه، مسابقه‌ای در مورد محصولات برایتون برگزار شد که یکی از شرکت کنندگان با پاسخ صحیح برنده یک دستگاهUVR BRITON  گردید.

 

در بخش دیگر همایش آقای دهقان کارشناس فروش مانیتورهای صنعتی LG به معرفی مشخصات مانیتورهای صنعتی و تفاوت آنها با مانیتورهای خانگی اقدام نمودند. همچنین ایشان به مزایای محصولات ال‌جی و تفاوت آن با برندهای دیگر اشاره کردند. لازم به‌ذکر است در حین سخنرانی ایشان در ویدئو پروژکتور موجود در سالن پروژه‌های جهانی انجام شده توسط ال‌جی به نمایش در آمد که با استقبال میهمانان از قابلیت‌های خاص این برند و کیفیت بسیار بالای این محصولات مواجه شد.

 

 

در پایان ضمن عرض سپاس از تمامی شرکت کنندگان در این همایش، امید است با برگزاری این سمینار و برنامه‌هایی از این دست همکاران عزیز دوربین مداربسته و سازمان‌ها و ادارات ضمن آشنایی بیشتر با محصولات برایتون و ال‌جی، بتوانند از قابلیت‌های ممتاز این محصولات بهترین بهره را ببرند.