شاهکار جدید LG با نام «منحنی عظیم طبیعت» در نمایشگاه CES 2019

شاهکار جدید LG با نام «منحنی عظیم طبیعت» در نمایشگاه CES 2019

شاهکار جدید LG با نام «منحنی عظیم طبیعت» در نمایشگاه CES 2019

امسال نیز شرکت LG با نصب بیش از 250 مانیتور OLED در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس بار دیگر توانایی و قدرت خود را در نمایش تصاویر بزرگ و خارق‌العاده با پروژه عظیم نمایشگاهی «منحنی عظیم طبیعت» به رخ رقیبان کشید.

سال گذشته، LG از تلویزیون‌‌های شگفت‌‌انگیز OLED Canyon  رونمایی کرد و یک سال قبل از آن با OLED Tunnel  باعث شگفتی بازدیدکنندگان شد. اما امسال LG با یک شگفتی جدیدتر و باشکوه‌تر به این رویداد آمد. اما کمتر کسی تصورش را داشت که بازدیدکنندگان نمایشگاه با این آبشار عظیمی از نور و رنگ که از  تلویزیون‌‌های OLED 4K تشکیل شده بودند روبرو شوند.

شاید به گمان برخی افراد نصب این تعداد از نمایشگر تاحدی زیاده‌‌روی محسوب شود اما همین اغراق بیش ‌‌از‌‌ اندازه باعث می‌شود که این رویداد را این‌‌چنین جذاب کرده باشد. قرار نیست این شگفتی را در خانه‌‌ی خود داشته باشید! باید تنها آن را در رویدادی مانند CES احساس و تجربه کنید.

بیش از ۲۵۰ تلویزیون OLED ال‌جی به‌‌شکل بسیار زیبا در کنار یکدیگر، جلوه‌‌ی نمایشگر غول‌‌پیکر LG با نام «منحنی عظیم طبیعت» در ورودی غرفه‌‌ی این شرکت به شدت چشم‌نواز است. به گواه بازدیدکنندگان، منحنی عظیم طبیعت با هیچ‌‌چیز دیگری در CES امسال قابل مقایسه نیست.

 افراد زیادی را می‌‌توانستید ببینید که در گوشه‌‌وکنار، مدت‌‌ها به این تصاویر زل زده و غرق در لذت ثبت تصاویر و فیلم‌‌ از غرفه‌‌ی LG شده بودند! غرفه از بالا تا پایین پوشیده از تلویزیون است و در اطراف این منحنی عظیم تعدادی آینه با دقت نصب شده تا حس توهم‌‌گونه‌‌ی غرق‌‌شدن در دنیایی از تصاویر برای بینندگان دلنشین‌تر باشد.

https://www.aparat.com/v/Mwibe