Skip to Contents

درباره ما

درباره داتیس

شرکت بین‌المللی "پویش رایان داتیس" با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان، فعالیت خود را با تولید، توزیع و ارایه خدمات پس از فروش منحصر به فرد درخصوص تجهیزات مداربسته آغاز نمود. این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو و حرفه‌ای در زمینه دوربین‌های مداربسته، فن‌آوری تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی)، نمایشگرهای صنعتی، صفحه نمایش صنعتی لمسی و ویدیووال می‌باشد. ما به تولید تضمین شده‌ترین محصول در سطح جهانی می‌پردازیم تا نیاز بازار را برآورده کنیم.

شبکه گسترده نمایندگی‌های شرکت داتیس در سراسر کشور و همچنین در کشورهای همجوار با نظارت این شرکت به مشتریان نهایی شرکت بین‌المللی داتیس محصولات و خدمات خود را عرضه می‌نماید .

ارزش‌های داتیس

الف-ارزش‌های اخلاقی:

صداقت، شفافیت، هوشمندی، خانواده ایمن و شاد، افزایش سطح امنیت اجتماعی و دوستدار محیط زیست

ب- ارزش های تجاری:

برترین برند ساخت داخل، ارتقاء امنیت جامعه، اصالت کالا ، فروش داخلی و بین المللی و استفاده از بستر اینترنت

ماموریت داتیس

ما تولیدکننده نمایشگرهای صنعتی، صفحه نمایش صنعتی لمسی، ویدیووال، تجهیزات سیستم‌های مداربسته و تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی) هستیم تا برترین سطح تجربه امنیت و رضایت را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم.

چشم انداز داتیس

ما می‌خواهیم به معتبرترین، خلاق‌ترین و موفق‌ترین شرکت در ایران و خاورمیانه و نیز تحسین برانگیزترین، متعهدترین و ماندگارترین برند در ذهن مشتریانمان تبدیل شویم.

اهداف داتیس

داتیس در طول فعالیت خود در تلاش است با رویکردی علمی، کاربردی و نوآورانه در عرصه محصولات امنیتی و فن‌آوری هوش مصنوعی و همچنین با رویکرد مشتری‌محور و ارایه خدماتی منطبق با نیاز مشتریان، در سطح ملی و بین‌المللی گامی در راستای ارتقای خدمات تخصصی در حوزه تکنولوژی بردارد. همچنین هدف ما ارتقای سطح تولید داخلی با کیفیت بالا، قیمت پایین و ارایه خدمات منحصر به فرد و فراتر از استانداردهای داخلی جهت کسب رضایت بالای مشتریان عزیز می باشد.