• datis-header

درباره داتیس

شرکت بین المللی پویش رایان داتیس  با هدف واردات، توزیع و ارائه خدمات پس از فروش، تجهیزات مداربسته تاسیس گردید.
داتیس با داشتن افتخار همکاری با  شرکت های فعال در زمینه توزیع و همچنین شرکت های فعال در عرصه نصب تجهیزات مداربسته در سراسر کشور محصولات مدار بسته پرادا و برایتون را با ضمانت نامه و گارانتی داتیس وارد بازار پروژه های مداربسته می نماید .
 هدف ما جلب رضایت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می باشد و شرکت بین المللی داتیس با ارائه محصولات با کیفیت پرادا و برایتون توسط واحد های فروش و خدمات پشتیبانی متخصص خود در این راستا گام بر می دارد.
شعار داتیس ارائه محصولات با کیفیت و خدمات فراتر از استاندارد های داخلی جهت کسب رضایت بالای مشتریان عزیز میباشد.

با توجه به اهمیت بالای ارائه خدمات پس از فروش برای تجهیزات مداربسته این شرکت خدمات محصولات پرادا را به 3سال گارانتی و محصولات برایتون را به 2 سال گارانتی 
افزایش داده  است تا مشتریان نهایی محصولات با خیالی آسوده از خدمات این شرکت بهره برند.

 
شبکه گسترده نمایندگی های شرکت بین المللی داتیس در سراسر کشور و همچنین در کشور های همجوار از قبیل منطقه جنوبی عراق (بغداد)  ، منطقه اقلیم کردستان ، افغانستان ، آذربایجان ، گرجستان و ارمنستان با نظارت این شرکت به مشتریان نهایی شرکت بین المللی داتیس خدمات خود را عرضه مینمایند .

از دیگر خدمات شرکت داتیس تامین مایحتاج پروژه های مداربسته از قبیل UPS , STABLIZER , SERVER , BATTERY , SWITCH  جهت پروژه های مداربسته و یا ارگانها و موسسیات مالی و اعتباری میباشد و مشتریان عزیز میتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را با در کنار تهیه سایر اقلام تامین نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با همکاران ما در واحد فروش شرکت بین المللی داتیس تماس حاصل فرمایید