Skip to Contents

نمایشگاه ایپاس 2019

نمایشگاه ایپاس در مصلی امام خمینی (ره) واقع در شهر تهران در ماه مهر سال 1397 به مدت 4 روز ( از 9 تا 12 مهر ماه) با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی توسط نبخگان کشورهای ایران، کانادا، کره جنوبی، چین، ژاپن و ترکیه با معرفی بیش از 37 محصول برگزار گردید.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی محصولات امنیتی و حفاظتی از جمله  دوربین‌های امنیتی، سیستم‌های پردازش فیلم و تصویر، ملزومات دوربین، تجهیزات دید درشب، سیستم‌های صوتی و تصویری، پلیسی، ایمنی و امنیتی می‌باشد.  شرکت پویش رایان داتیس با محصولاتی که به دست نیروهای جوان و متخصص ایرانی تولید نموده است، در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. 

سیستم تشخیص چهره قدرتمند ایرانی، اولین و جذاب ترین محصول داتیس در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ و توانایی تشخیص چهره در این نرم افزار ایرانی باعث جذب مخاطبان زیادی در نمایشگاه ایپاس گردید. شرکت داتیس با تولید و معرفی دوربین مداربسته 8 مگاپیکسل بار دیگر قدرت برند برایتون را به رخ همگان کشید. یکی دیگر از محصولات مجموعه داتیس معرفی برند پنتوس در زمینه مانیتورهای صنعتی، تجاری، ویدیو وال، کیوسک و... بود که به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایین نسبت به محصولات دیگر، مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. 

ناگفته نماند که شرکت پویش رایان داتیس با وجود ارائه برند پنتوس همچنان به عنوان نماینده رسمی محصولات ال جی در نمایشگاه ایپاس 2019 حضور پیدا کرد. پویش رایان داتیس توانست با معرفی سیستم‌های امنیتی که با بالاترین سرعت بدون هیچگونه قطع ارتباط در انتقال تصویر به دلیل وجود سرورهای P2P برایتون در ایران است، مورد توجه بسیاری از مخاطبان در نمایشگاه قرار گیرد.