• datis-header
  • datis-header
  • datis-header

پرسش های متداول


چرا بعضی مواقع در هنگام انتقال تصویر دوربین های آنالوگ از طریق DVR و مشاهده آنها توسط Internet Explorer (IE) با اینکه همه اتصالات درست برقرار شده، یا نمی توانم نام کاربری خود را وارد کنم و یا گاهی با ورود نام کاربری نمی توانم تصاویر دوربین ها را ببینم؟

پاسخ: در بعضی دستگاه ها برای مشاهده تصاویر ویدئویی باید Flash Player و Java مربوط به IE نصب شده باشد.
در بسیاری از مواقع Firewall ویندوز و یا Firewall آنتی ویروس، جلوی تصاویر دوربین ها را می گیرد، بنابراین بهتر است در زمان مشاهده تصاویر Firewall را خاموش نمایید.
گاهی اوقات، خود مرورگر وب (IE) جلوی تصاویر را بلاک می کند، بنابراین به Internet Options رفته و در قسمت Security، بخش internet و local intranet را به صورت default قرار دهید.

از یک دوربین IR سقفی استفاده می کنم، در روز کیفیت تصویر عالی است، اما در شب، انگار که هوا مه آلود است، تصویر کاملاً وضوح خود را از دست می دهد.

در هنگام مشاهده تصاویر در دستگاه DVR، بر روی مانیتور یک نویز به صورت خط های افقی از پایین تصویر به سمت بالا می رود. مشکل از چیست؟

من یک دستگاه DVR ال جی مدل LE3108 دارم. با وجودی که هم کابل را به خروجی VGA دستگاه DVR خود متصل کردم و هم کابل RG59 را به خروجی Main، اما نمی توانم تصویر را ببینم.

در انتقال تصاویر در شبکه تمام تنظیمات نرم افزار را درست انجام دادم اما هنگام Login خطا می دهد؟

چگونه می توانم از یک ریموت کنترل برای مدیریت چند دستگاه استفاده کنم؟

 1 2  

فرم ارسال سوال

نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
*سوال: